Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


ZAPISY - KURS NA CHEŁMSKĄ 2018 - 5 km

Zapraszamy do zgłoszenia swojego uczestnictwa w biegu Kurs na Chełmską 2018. Poniższy formularz będzie dostępny do 8:00 w czwartek, 5 lipca. Zalecamy zgłoszenia elektroniczne.

Zapisy internetowe ułatwią Wam odbiór numerów w dniu biegu, a przede wszystkim przyspieszą pracę naszych wolontariuszy.

Do odbioru numerów, poza zapisami w internecie lub gdy zdecydujecie to zrobić przed samym biegiem, niezbędne jest wypełnienie OŚWIADCZENIA UCZESTNIKA I OPIEKUNA. Żeby przyspieszyć procedurę rejestracji wypełnijcie je w domu i weźcie ze sobą.

Nie pobieramy żadnych opłat za start (dystans 5 km).

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego podstawowe dane uczestników pojawiają się na liście startowej (imię, nazwisko, miejscowość, o sobie).

Jeśli pojawią się jakiekolwiek kłopoty z wypełnieniem formularza i jego zapisaniem proszę o kontakt e-mailem bądź telefonicznie.

* pola wymagane

Podaj numer startowy posiadany przez Ciebie w biegu Leśna Piątka, co pozwoli na uwzględnienie Twojego wyniku w cyklu biegów.

Kobieta
Mężczyzna

W podziękowaniu za bezpłatny start,
chcę przekazać darowiznę, przeznaczoną
na realizację darmowych imprez biegowych
w okolicach Koszalina, w wysokości: *


złotych

* opłata jest dobrowolna i nie wpływa na zakres przygotowanych dla uczestnika atrakcji

Informuję, że znam regulamin zawodów i zobowiązuję się do jego przestrzegania. Niniejszym oświadczam, że jestem zdolny do udziału w zawodach i startuję na własną odpowiedzialność (podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12.09.2001r. Dz. U. Nr 101 poz. 1095). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz wizerunku i zdjęć dla potrzeb związanych z organizacją i promocją imprezy. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Akceptuję regulamin biegu oraz powyższe oświadczenie *

Chcę otrzymać potwierdzenie rejestracji e-mailem

Wpisz liczbę DWUCYFROWĄ


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 17 Online

Pokaż liste