Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


PARTNERZY

Wszyscy partnerzy zdecydowali, że dołożą swoją cegiełkę w przygotowaniu Kursu na Chełmską, a więc nie pobierają żadnych opłat za swój wkład. To dzięki nim nasza wspólna zabawa może odbyć się bez pobierania opłat startowych, a mimo to zawiera w sobie wiele atrakcyjnych dodatków.

Szensztacki Instytut Sióstr Maryi

Dzięki sympatycznej współpracy Kurs na Chełmską odbywa się w tak pięknej scenerii... start usytuowany jest przy bramie wjazdowej, a meta u szczytu Góry Chełmskiej - na placu dziedzińcowym pomiędzy Sanktuarium i wieżą widokową.

Nadleśnictwo Karnieszewice

Udostępnia do celów rekreacyjnych wspaniałe i malownicze okolice leśne. Sprzyja to uprawianiu wszelkich form ruchu wraz z bieganiem.

Grupa Ratownictwa PCK Koszalin

Naszą biegową inicjatywę od strony medycznej zabezpieczać będzie Grupa Ratownictwa PCK z Koszalina. Świetni ludzie tworzący przyjazną atmosferę, a przede wszystkim dbający o Wasze bezpieczeństwo i pomoc w razie problemów.

DESLight.pl

Zakres działalności to przede wszystkim oświetlenie klubowe i dyskotekowe, reklamy i wyświetlacze LED, układy sterowania i automatyki.

EUROPLANT

Grupa EUROPLANT należy do wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie rozmnażania i wprowadzania ziemniaków sadzeniaków na rynek na arenie międzynarodowej.

ATOM webski sklep

Firma zajmująca się sprzedażą wszystkiego, co może przydać Ci się jako posiadaczowi telefonu komórkowego. Sprzedaż prowadzi przede wszystkim za pośrednictwem serwisu allegro.pl.

WC Serwis

Wynajem i obsługa mobilnych systemów sanitarnych.

DAJAR

Dajar Sp. z o.o. jest największym w Polsce i w rejonie Europy Środkowej przedsiębiorstwem zajmującym się dystrybucją szerokiej gamy artykułów dla domu i ogrodu.

Efektima

Efektima to polska firma kosmetyczna założona w 2000 roku. Specjalizuje się w kosmetykach przeciwstarzeniowych dla kobiet i mężczyzn oraz w specjalistycznych kuracjach do ciała.Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by


Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /DANE/naglowek/tytul.php:25) in /DANE/php/odwiedziny-licznik.php on line 35
Na stronie przebywa: 25 Online

Pokaż liste