Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej i Kurs na Chełmską


13 maja 2017 r.

Ruszamy z Kursem i Górskim Półmaratonem!

Kurs na Chełmską 2017 i 1. Górski Półmaraton Pętli Tatrzańskiej. Już szósty raz mamy zaszczyt poinformować Was, iż właśnie ruszyły zapisy do naszej odświeżonej, jeszcze ciekawszej imprezy. Dystans 5 kilometrów może być pokonywany niemal przez każdego. Zapraszamy i indywidualnie i rodzinnie... możemy bawić się na całego na trasie troszkę trudniejszej niż ta, którą bar (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

3 lipca 2016 r.

Dyplomy i puchary w Kursie 2016.

Kurs na Chełmską 2016 - dyplomy i puchary dla najszybszych Kurs na Chełmską 2016 - jedyny bieg na dystansie 5 i 10 kilometrów, który wybieracie "w biegu" rusza już w najbliższą sobotę (9 lipca o 12:00). To już piąta edycja imprezy rozpoczynającej się i kończącej na szczycie Góry Chełmskiej - najwyższego wzniesienia naszych okolic, miejsca pielgrzymki Jana Pawła II. Jak zawsze szykujemy ki (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

7 czerwca 2016 r.

9 lipca rusza Kurs na Chełmską 2016

Magnes - medal Kursu na Chełmską 2016 Już niewiele ponad miesiąc pozostał do startu kolejnej, piątej edycji darmowego Kursu na Chełmską - tym razem w roku 2016 :). Ponownie będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności na trasie w okolicach najwyższego szczytu Góry Chełmskiej - Krzyżanki (136 m.n.p.m.)... n (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

8 lipca 2015 r.

Puchary dla najszybszych. Kurs już w sobotę.

Puchary dla najszybszych - Kurs na Chełmską 2015 Na najszybszych wśród kobiet oraz mężczyzn oczekują już puchary - zarówno w dystansie krótszym (5 km) jak i dłuższym (10 km). Puchary zostały ufundowane przez Prezydenta Koszalina Piotra Jedlińskiego. Zbiórka finansowa Podczas naszej imprezy będziemy realizować zbiórkę finansową, której celem jest pozyskanie funduszy na organizac (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 lipca 2015 r.

Dyplomy w "open" i w kategoriach wiekowych.

Dyplomy na podium - Kurs na Chełmską 2015 Osoby, którym uda się stanąć na podium w jednym z dwóch dystansów Kursu na Chełmską otrzymają od nas pamiątkowe dyplomy. Zarówno na "piątkę" jak i "dychę" będziemy wywoływać na to zaszczytne miejsce wszystkich, którzy walczyli w swoich kategoriach wiekowych i udało im się zmieścić w pierwszych trójkach. Będzie Was sporo... niemal 100, wliczając nagradzan (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

1 lipca 2015 r.

Nowa, jeszcze ciekawsza trasa biegu.

Kurs na Chełmską 2015 - nowa trasa biegu W tym roku, na użytek czwartej edycji biegu "Kurs na Chełmską", przygotowaliśmy nową, atrakcyjną trasę. Chociaż start znajduje się w dokładnie tym samym miejscu co poprzednio, a meta jest przesunięta raptem o kilkanaście metrów, to przebieg trasy jest zupełnie inny i pokrywa się jedynie na kilkudziesięciu metrach z tym, co było przed rokiem. Wybór dystansu "w biegu" Zapewniam (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

26 czerwca 2015 r.

Romek. Najlepszy spiker, najlepszych biegów!

Roman Toboła - najlepszy w Polsce spiker zawodów biegowych. Roman Toboła - spiker najbardziej istotnych, najlepszych i największych imprez... jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów podczas imprez biegowych w Polsce... niekwestionowana ikona polskich biegów.... Nocna Ściema, od początku swojego istnienia, może szczycić się obecnością prawdziwej sławy wśród prowadzących. Tym razem po raz pierw (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

25 czerwca 2015 r.

To stosik numerów! Obierzcie Kurs na Chełmską

Numery startowe Kursu na Chełmską 2015 już czekają. Przygotowaliśmy już numery startowe, które założycie przed Waszą walką z trasą kolejnego, czwartego Kursu na Chełmską. Ponownie wybierzecie dystans "w biegu"... i widząc metę zdecydujecie czy pobiec dalej i wybrać warian 10-kilometrowy, czy na niej pozostać i cieszyć się z pokonania krótszego dystansu. Obiecujemy, że trasa będzie ciekawa, l (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

22 czerwca 2015 r.

Nowy wymiar medali w Kursie na Chełmską 2015.

Medale w Kursie na Chełmską 2015 Tym razem medale będą nie tylko fajne, ale i funkcjonalne. Do tego będą różniły się w zależności od dystansu jaki obierzecie - czyli większy medal przypadnie tym, którzy ukończą dwa okrążenia (10 km), a trochę mniejszy dla tych, którzy na metę wbiegną po ukończeniu pierwszej pętli biegu. Funkcjonalność to magnetyczny materiał z jakich zostały wykonane... mogą więc wisi (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

4 czerwca 2015 r.

Kurs daje Wam koszulki za bieg. 300. Ponownie.

300 koszulek dla najdłużej biegnących w Kursie na Chełmską 2015 Rok mija, kolejny wprowadza podobne atrakcje. Po raz kolejny Biuro Promocji Urzędu Miejskiego w Koszalinie przekaże Wam upominki. Będzie to 300 koszulek, które otrzymają osoby najdłużej biegnące na przygotowanym dystansie 5 lub 10 kilometrów. Pamiętajcie, że dystans wybieracie w trakcie biegu - czyli po przebiegnięciu "piątki" możecie skierowa (…)

CZYTAJ CAŁOŚĆ »

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |


Aktualności | Regulamin | Trasa | Wyniki | Kontakt

Pomysł, projekt, wykonanie
Copyright © 2013-2014
by

Na stronie przebywa: 1 Online

Pokaż liste